PPUH KOMA Sp. z o. o. zostało założone w 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją urządzeń dla przemysłu mięsnego oraz palników i akcesoriów dekarskich. Wieloletnie doświadczenie w zakresie obróbki metali umożliwiło wypracowanie standardów jakościowych pozwalających konkurować z najlepszymi specjalistycznymi produktami w tej branży. Obecnie KOMA jest największym producentem tego typu produktów w Polsce a coraz większy udział sprzedaży poza granicami kraju powoduje, że firma prężnie się rozwija i staje się rozpoznawalna zarówno w krajach Unii Europejskiej, jak i na rynkach wschodnich takich jak Ukraina, Rosja, Kazachstan, Gruzja.

Na podstawie badań własnych oraz dzięki sugestiom Klientów, nieustannie doskonalimy nasze produkty. Obecnie nasza oferta zawiera nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia do głuszenia zwierząt a także wysokiej jakości, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy palniki i akcesoria dekarskie. Obok licznie zdobytych nagród i wyróżnień, system zarządzania jakością ISO 9001:2015 jest kolejnym krokiem do potwierdzenia wysokiej jakości produkowanych towarów a także do kreowania i promowania zaufania do firmy i marki.

Złoty Młotek Dekarski

W dniu 13.03.2014 prezes firmy Koma – Zygmunt Stefek otrzymał z rąk Prezydenta Światowej Federacji Dekarskiej IFD Michała Olszewskiego oraz Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Bogdana Kalinowskiego Złoty Młotek Dekarski. Jest to najwyższa nagroda przyznawana firmom raz w roku, za współpracę i zaangażowanie w działania PSD oraz pomoc w szkoleniach dekarzy. Firma PPUH Koma Sp. z o.o. otrzymała to szczególne wyróżnienie za oferowanie najwyższej jakości produktów oraz działania na rzecz całej branży dekarskiej, które przyczyniają się do wzrostu znaczenia zawodu dekarza i jego prestiżu w Polsce.

Co wyróżnia naszą firmę